Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 21 lipca 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Upał! W południe było 30°C w cieniu.  Do południa Słońce nieśmiało wyglądało zza chmur, a potem schowało się na dobre. O godz. 15:30 spadł upragniony deszcz, który nieco ochłodził powietrze. Od 16:30 nieprzerwanie mamy słoneczną pogodę. A termometr o godz. 20:00 wskazywał 25°C w cieniu.  Wilgotność powietrza 65%.  Temperatura wody w Bałtyku 21°C. Prawie bezwietrznie. Fotorelacja z godz.  19:30, na zdjęciach Niechorze i Rewal.

Środa, 21 lipca 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Środa, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja PogodowaŚroda, 21 lipca 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dodaj komentarz »

komentarzy 10

 1. maciej

  Dlaczego,dlaczego,ja jestem tutaj a nie w tym miejscu????/
  Ten jodek,ta bryza,ta ochłoda morskiej fali,te widoki,no i to pifko,które jest najdroższe w całym kraju,ale nie smakuje tak,jak gdzie indziej.

 2. Gosia - Margo

  Witam. Nie mogłam się oprzeć by nie skomentować tych pięknych widoków. Bałtyk ma jedyne w swoim rodzaju plaże, a niechorska to chyba jedna z najpiękniejszych na wybrzeżu. Tomku świetne ujęcia, a zdjęcie z ciemnymi sylwetkami jest nieziemskie :)
  Sprostowanie – Osoba o nicku M. to nie ja!!!!!!!

 3. Medyk

  Jak zwykle zdjęcia zrobione z najwyższą klasą ! Dobrze, że mamy Tomka który potrafi to wszystko w należyty sposób uwiecznić !

 4. Krzysztof

  Zdjęcia jak zwykle z klasą oddające klimat pełnego lata. Szczególnie Niechorze bliskie jest moim marzeniom, ale Trzęsacz również. Martwi mnie stan ducha Margo, wczoraj stwierdziła że została zdekonspirowana pod literką M, a dzisiaj już zaprzecza. A tylko jedna jest M na WR, nie licząc oczywiście Magdulka który dawno nigdzie już nie pokazuje się. A ten film daje możliwość wczucia się w to otoczenie wakacyjne. Niestety musimy pracować i do urlopu jeszcze daleko, więc tym bardziej cieszy ta fotorelacja.

 5. Tomasz

  Miła Was znowu widzieć :) i M(Gosię) i Margo(Gosię) – Krzysztofie, dwie inne Gosie. Myślę, że jak już pojawi się możliwość logowania, to problem zostanie rozwiązany :)

 6. Gosia - Margo

  Tomku, mnie również jest miło i bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie, bo nie lubię być posądzana o coś, z czym nie mam nic wspólnego. Krzysztof, z moim stanem ducha jest wszystko w jak najlepszym porządku, zwłaszcza po obejrzeniu tak długo oczekiwanej fotorelacji :):):)

 7. Magdul

  Jestem jestem przydreptałam.Jak pieknie jak wspaniale wszyscy tu są Margus Medyczek moj najukochańszy ,Krzysztof i oczywiście Tomasz moje guru a gdzie was mozna spotkac w necie jakies forum bo obaiwam się , że za dużą prywatę będę chciała tu uskutecznic

 8. Krzysztof

  Ale mnie zaskoczyłaś Magdulek, że tak szybko pojawiłaś się, widocznie dostałaś cynk od Margo. I jak ostanio czytałem Twoje zwierzenia, to w taki sposób ciepły tęskniłaś do Lapy_30 z Wrocławia. Ale widocznie jestem nie na bieżąco. Przyjmuję zatem do wiadomości że są dwie M tutaj, ale i tak wiem swoje.

 9. M.

  Ale zamieszania zrobiłam.. jednak to inna Gosia i tylko pewna zbieżność faktów:) pozdrawiam autora zdjęć i wszystkich na tym forum :))

 10. magma

  Moje Niechorze!!!!! Dzięki, Tomek :)
  Wspaniale, że Fotorelacja już ruszyła :) Nie mogłam się doczekać.