Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 13 sierpnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Temperatura w cieniu 22°C, woda w Bałtyku 18°C, stan morza 1°B. Do godz. 16:00 było pochmurno, a później przejaśniło się i do wieczora świeciło Słońce. Na Wybrzeżu Rewalskim cały czas trwa lato!
Piątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - Pobierowo

Piątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - PobierowoPiątek, 13 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa - Pobierowo

Dodaj komentarz »

komentarzy 16

 1. Krzysztof

  Piękny przegląd sytuacji w Pobierowie, zarówno na plaży jak i na ulicach. Wspaniale uchwycony ten wakacyjny luz i klimat. Tak będzie trwało na pewno do końca sierpnia, a potem trochę się uspokoi.

 2. Piotrek

  Zajefajne zdjecia ,super widoki uwielbiam ten gwar i ruch na miescie w smazalniach i sklepikach zapach saszłyków i piwa .Kurcze nie mam juz urlopu ani kasy ,jedynie checi zeby chociaz na dwie nocki zagoscic w Pobierku .

 3. Ela

  troszke smutno tak bez slonca..ale co poradzic.
  pozdrawiam serdecznie

 4. Piotrek

  Mam zapytanie do 29 zdjęcia,w która strone są tam te lody krecone ?

 5. Gosia - Margo

  Tomek, świetnie uchwycone momenty :) Ciekawe czy panowie ze zdjęcia 17 kiedyś siebie obejrzą? ;)

 6. Tomasz

  Cieszę się, że zdjęcia się podobają. Piotrek, to w którą stronę lody są kręcone to już chyba tajemnica lodziarzy :) Margo, kto wie – byłoby miło powitać nowych fanów Fotorelacji, szczególnie takich, którzy się na niej znaleźli.

 7. Gosia - Margo

  Gorzej,jak zaczną się domagać swoich praw, związanych z umieszczeniem ich wizerunku na zdjęciach ;););)

 8. Tomasz

  Margo, nie rozumiem czemu po raz kolejny martwisz się tym problemem? Wszelkie kwestie prawne dotyczące zdjęć ukazujących się na łamach Fotorelacji są ok. Nie będę tu przytaczał wszelkich artykułów prawnych, proszę jedynie o zaufanie :)

 9. Gosia - Margo

  Tomek, ja się nie martwię,to było w formie żartu, ponad to myślę,że niejeden chciałby się znaleźć na Twoich zdjęciach :0

 10. Gosia - Margo

  może jak szczęście dopisze i przyjade na WR za rok,odnajdę Cię i z daleka będę krzyczeć „Tomek, szykuj aparat, to ja Margo” ;););)

 11. Tomasz

  Myślałem, że to faktyczna troska, bo już wcześniej poruszałaś ten temat. Na moich zdjęciach staram się nikogo nie pokazywać w niekorzystny sposób, karykaturalnie czy godząc w czyjeś dobra. Choć jest to miejsce publiczne, to oczywiście jeśli ktoś poprosi o usunięcie zdjęcia, na którym jest zrobię to bez żadnego ale. Miłej soboty!

 12. Gosia - Margo

  Skądże,poza tym nie znam się na kruczkach prawnych, dlatego nie mogłabym na poważnie podejść do tematu :)
  Dziękuję i nawzajem,szkoda tylko że nie ma mnie teraz na plaży bo temperatura u mnie tropikalna :)

 13. Medyk

  Witam. Właśnie wróciłem z nad morza i jestem trochę zawiedziony. Akurat tam gdzie byłem /nie w okolicach Rewala/ była brudna woda i ludzie o tym głośno mówili. Ponadto widziałem mnóstwo osób korzystających z ubikacji „na wydmach”, bo toalety były płatne po 2 zł – więc się nie dziwię szczególnie młodym, gdyż za 3 zł /nawet po 2,20 /w sklepie kupisz piwo i z pewnością brali to pod uwagę…Uważam, że toalet powinno być więcej a ich koszt powinien opiewać w granicy 50 groszy, aby ludzie z nich korzystali. Ponadto te polskie drogi… Wybaczcie, ale ja 629 km jechałem 12 godzin 15 minut. To jest naprawdę zero przyjemności z jazdy, nie wspomnę już o bezpieczeństwie. Nasi rodacy z nad morza zapraszają do wypoczynku ale co nam oferują? Pustą, brudną plażę, gdzie na kamieniach trzeba leżeć jeden obok drugiego , gdzie co drugi spożywa alkohol lub ma psa i zero reakcji jakiejkolwiek ze służb. Jeden pies oszczekiwał wszystkich będąc bez linki i kagańca, gdy zwróciłem gościowi uwagę, o obowiązującym zakazie /widocznym/ oświadczył- to niech sobie/ten zakaz/ nadal będzie … Bez komentarza. Następnym razem jeśli zawitam nad naszym morzem to trafię rejon Rewala :) Pozdrawiam !

 14. Tomasz

  Medyk, no i widzisz! Po co było szukać gdzie indziej? Na WR w większości toalety bezpłatne, w Pobierowie wszystkie, a za rok już każda jedna ma być darmowa. Z psami to bywa różnie, choć chyba nie stanowią aż takiego problemu jak tam gdzie byłeś… Alkohol jest dzisiaj wszędzie i nie jest to wina tych co zapraszają Was nad morze, ale jest to ogólnie społeczny, głębszy problem. Nad morzem widać pewnie to w sposób szczególny bo ludzie są na wakacjach i spędzają czas aktywnie – dużo pijąc i coraz częściej nie sprzątając po sobie. Plaże z roku na rok są coraz brudniejsze, choć siły przeznaczone na ich sprzątanie są stale zwiększane. Pisałem już o tym pod którąś Fotorelacją. Ludziom brak kultury, zostawiają śmieci tam gdzie leżą, choć do kosza mają zaledwie 20m. Po co iść, skoro ktoś po nich sprzątnie. Wszyscy tylko oczekują czystości, ale nie pozostawiają jej po sobie. Coraz mniej ludzi pełnych kultury jak Bywalcy Fotorelacji.

 15. Medyk

  Ja idąc wieczorem plażą zbierałem znów śmieci.. Tragedia jacy ludzie są beznadziejni. Pudełka z grubego plastiku po ciastkach itp. Z córką złowiłem z wody – WIDELEC PLASTIKOWY :) Pozdrawiam !

 16. Krzysztof

  Całe szczęście, że WR odbiega poziomem od innych części wybrzeża i muszę powiedzieć, że jakoś mnie nie ciągnie w inne rejony, mimo iż żona czasem wspomina o Ustce czy Krynicy Morskiej, to mnie jednak przyciąga sentyment do wieloletnich pobytów właśnie na WR. Ta niewrażliwość na ład i porządek wynika też w dużej mierze z nadużywania na plaży oraz z ogólnego upadku kultury bycia. To prawda, że ludzie na wakacjach chcą sobie zrekompensować wielomiesięczne stresy i szukają rozładowania w luzackim zachowaniu i piciu gdzie tylko się da. Ale w ten sposób tylko pogłębiają ogólną kiepską kondycję społeczną. Dużo winy ma tutaj natarczywa wszędobylska reklama piwa, jako remedium na szczęście i sukces życiowy.