Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 22 sierpnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Od rana upał. Termometr w cieniu wskazywał 31°C! Słońce grzało i opalało aż do późnego popołudnia gdy wraz z krótkim gradobiciem przyszło 3 stopniowe ochłodzenie. Z tą małą przerwą można było dziś plażować aż do zachodu Słońca. Na plaży wciąż pełno Turystów. Tylko ratownicy jacyś zaspani i zmęczeni sezonem, od kilku dni zapominają zmienić temperaturę na swojej tablicy, a może skończyła im się kreda, albo doskwiera upał. Temperatura wody w Bałtyku 21°C.

Niedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaPlacki z Katowic na Plaży w PobierowieNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja PogodowaNiedziela, 22 sierpnia 2010 - Fotorelacja Pogodowa

Następne Fotorelacja Pogodowa 31.08/01.09. Jadę zbierać siły, aby we wrześniu jeszcze intensywniej pokazywać Wam WR.

Dodaj komentarz »

komentarzy 25

 1. maciej

  Noooooooo!!!!!!!! Teraz to już było gdzie oko zawiesić!!!!!!!!

  Tomaszu,miłego i nabierającego wypoczynku do dalszych fotorelacji :):):)

 2. Krzysztof

  Dzisiaj w Poznaniu była pogoda bezchmurna i upalna i taką pogodę miałem przez większość trasy na WR. Natomiast im bliżej morza tym więcej pokazywało się chmur, a w Kamieniu Pomorskim zaczął padać deszcz, z początku słaby, lecz koło Pobierowa zmienił się w ulewny. Jednak po przyjeździe do Niechorza powoli deszcz się kończył i dalsze popołudnie było już pogodne, a nawet chwilami słoneczne.

 3. Ela

  Zdjecia chyba specjalnie dla Medyka :)))))

 4. Piotrek

  wowka jestem pierwszy przed Medykiem więc zamawiam foczki ze zdjęc ………straciłem głowę zamawiam wszystkie foczki,a o tą jedną to jestem gotów nawet z jej słoniem morskim walczyc .

 5. Piotrek

  Krzysztof bedac tam na miejscu skontaktuj sie z panią ze zdjecia 7 od konca stojacą tyłem i poproś ja aby sie odwróciła przodem .

 6. Margo

  no taaaaak, a dla kobitek tylko jedno zdjęcie i do tego jeden ze słoni morskich jakis taki niedospany ;) Tomku następna sesja ma być dla nas:)
  A foczki, z damskiego punktu widzenia,niczego sobie :)

 7. Medyk

  coś chude te foczki, pewnie żle są karmione , i jogurtów mało bo to i owo małe mają .. No ale ogólnie idzie w dobrym kierunku :)

 8. maciej

  Piotrze,ale tam są dwie,to którą ma Krzysztof wyrwać???:):):)

 9. Piotrek

  Macieju,niech Krzysztof łapie wszystko co sie rusza i do wody nie ucieka ;)

 10. Krzysztof

  Dzisiaj pogoda na WR jest słoneczna od rana, niebo błękitne, lekkie chmurki. Tylko trochę wieje wiatr i jest chłodniej niż wczoraj. Obecnie jest w Niechorzu i Pogorzelicy mniej wczasowiczów niż jeszcze w niedzielę, gdzie trudno było przejść spokojnie ulicą Bursztynową. W każdym razie warunki są dobre do wypoczynku.

 11. Krzysztof

  Dzisiejsza środa na WR jest pochmurna, choć z przejaśnieniami, wietrzna i chłodniejsza od poprzednich dni. Ale na razie przynajmniej nie pada. Wczoraj za to był piękny zachód słońca.

 12. Piotrek

  Upalny dzień, złocista plaża, szum morskich fal i… dym papierosowy. Palacz na ręczniku obok może skutecznie zepsuć nam wypoczynek. Ale dym to nie wszystko – wysoce irytujące są też zakopane w piasku niedopałki. Nic dziwnego, że władze od dłuższego czasu starają się z tym walczyć.

  Przyjęte przez Sejm zmiany w ustawie o ochronie zdrowia, dotyczące zakazu palenia na kąpieliskach miejskich, zostały ogłoszone w Dzienniku Ustaw 14 maja tego roku i zgodnie z prawem wejdą w życie po sześciu miesiącach, czyli dopiero w listopadzie, gdy po plażowiczach zostanie jedynie wspomnienie.

 13. Krzysztof

  Dzisiaj na WR niestety pada od rana deszcz, może nie ulewny, ale jest mokro i chłodno. Wczoraj nie padało do wieczoru, ale też było chłodno. Ach, gdzie się podziały te upały.

 14. Piotrek

  Dlatego niedawno napisałem ze sezon letni trwa nad morzem do 15 sierpnia ,pozniej tez jest fajnie ale to fajnie to juz takie inne fajne.

 15. Krzysztof

  Dzisiaj na WR na szczęscie wbrew prognozom, pogoda lepsza niż wczoraj i nawet świeci nieśmiało słońce przez lekkie chmury. Oby tylko nie popsuło się.

 16. Piotrek

  uzmysłowiłem sobie i dotarło to do mnie ze jutro baju baj wakacje i znowu 299 dni do nastepnych….!!!!

 17. maciej

  Ale za nim nastąpią kolejne wakacje,to jest jeszcze przed nami sylwester i majówka:):):) A gdzie???? To już wiadomo:):):)

 18. Ela

  wiecie co? po przeczytanie komentarzy stwierdzam ze:

  jestescie meskie..szowinistyczne…slonie :)))))
  o!

  pozdrawiam :)

 19. Tomasz

  Piotrek, mieszkańcy rozróżniają sezon i szczyt sezonu, który przypada przeważnie od połowy lipca do połowy sierpnia, choć zdaje się, że z roku na rok ten czas się wydłuża. Wakacje, wakacjami – dotyczy to uczniów i osób pracujących w oświacie, ale wszyscy niezwiązani mogą wciąż cieszyć się latem. Osobiście uważam koniec sierpnia i wrzesień za najpiękniejszy czas nad morzem. Choć pogoda oczywiście jest nieprzewidywalna, to ostatnie lata pokazują, że wrzesień przeważnie jest bardzo ciepły. Krzysztof, widzę że nie trafiłeś w najlepszą pogodę, to pewnie moja wina – bo zabrałem ze sobą trochę słońca ;) Piotrek, przepraszam za usunięcie Twoich komentarzy w języku chińskim i arabskim, ale z założenia w serwisie piszemy po polsku. Test był w wykonaniu Webmastera, który jest moim imiennikiem – login już zmieniony na Webmaster. Nie był to tost :) ,choć nie wiem czego dokładnie dotyczył. Jak już wcześniej wspominałem serwis będzie ulegał drobnym modyfikacjom i usprawnieniom, dlatego czasem mogą pojawiać się newsy i komentarze testowe. Wieczorem spodziewajcie się Fotorelacji!

 20. Medyk

  Ela ale o co Ci chodzi ? :)

 21. magma

  „Wieczorem spodziewajcie się Fotorelacji!” Czekamy z niecierpliwością:)

 22. Krzysztof

  To prawda, że trafiłem na pogodę w kratkę, ale i tak udało mi się zrobić półtora tysiąca zdjęć. Nie zdążyłem niestety dojechać do Pobierowa, ale stamtąd będziemy mieć już dzisiaj świeżą fotorelację. Dzisiaj u mnie w Poznaniu jest słonecznie.

 23. maciej

  Elu,o co chodzi z tymi szowinistycznymi słoniami.Bo tak jak Medyk, nic z tego nie rozumiem.:):)

 24. Ela

  a nic… tak sobe marudze….. ;P

 25. maciej

  Ale mimo wszystko coś miałaś na myśli:) Ciekawe co??:)