Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 8 września 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Słonecznie! Dziś mimo, iż termometry wcale nie wskazywały wyższych temperatur, to odczuwalnie było znacznie cieplej. Wiatr osłabł, a słońce przygrzało nieco mocniej. Temperatura powietrza w cieniu 18°C, stan morza 2-3°B, temperatura wody w Bałtyku 17°C.  Na plaży nie zabrakło dziś opalających się turystów i kilku amatorów morskich kąpieli. Na zdjęciach Rewal.

Środa, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - RewalŚroda, 8 września 2010 - Fotorelacja Pogodowa - Rewal

Dodaj komentarz »

komentarzy 12

 1. maciej

  Zastanawiają mnie te dżwigi na 5 zdjęciu.Co za moloch jest tam stawiany???

 2. Margo

  Maciej, a gdzieś Ty je tam dojrzał, przecież ledwo co je widać :):):)
  Z boku,z tyłu,na ukos,z dołu…Tomku, do ptasiej kolekcji brakuje jeszcze en face ;););)

 3. Szymon

  Zachwycające , a mewy…jak wyglądają na żywo wie każdy.
  Na zdjęciach Tomasza widać jakie są piękne.
  Widać bo fotografujący to widzi.
  Dzięki tym zdjęciom kiedy już będę na WR będę widział więcej.

 4. Krzysztof

  Nasze wybrzeże jest niewątpliwie bardzo malownicze. Woda w morzu przyjmuje barwy zależnie od oświetlenia i konfiguracji chmur. Najczęściej są to głębokie tony niebieskie zmieszane z zielenią, przerywane srebrzystą pianą. Czasem jednak przy bezchmurnym niebie i pełnym słońcu barwę lazurową. A co tu dopiero mówić o piasku na plażach, którego próżno szukać nad cieplejszymi morzami. Ale Tomasz ma rację, w Polsce jest bardzo wiele malowniczych zakątków, których jeszcze nie widzieliśmy na oczy. No i mamy jeszcze to całe naturalne środowisko znacznie mniej skażone niż na zachodzie. A jakie posiadamy gigantyczne zasoby naturalne, gazu, węgla, miedzi i innych. Największe w Europie. Możemy być Kuwejtem Europy, obyśmy tylko mieli porządnych i mądrych rządzących, to lepszego miejsca w Europie nie znajdziemy.

 5. Medyk

  Krzysztof lepiej nie rozmawiajmy o rządach i polityce bo może tu dojść do ostrej wymiany zdań hehe. Pewnie są tu osoby z różnych ugrupowań :)
  Zdjęcia piękne jak zawsze ale nie chcę już tego ciągle powtarzać bo nasz Tomuś się rozpłynie od tych zachwytów :)

 6. Piotrek

  Ja osobiscie zamiast mew,wolałbym foki oglądac ;)

 7. Krzysztof

  Jak to dobrze, ze jest tutaj dostępne całe archiwum zdjęciowe i możemy sięgnąć, jeśli mamy taką ochotę do upalnych dni lipca i zatłoczonych plaż, albo do wyciszonych plenerów nadmorskich w miesiącach poza wakacyjnych. I cieszę się, że Tomasz obiecał pokazywać również te jesienno-zimowe groźniejsze pejzaże morskie. Oczywiście, że nie mam zamiaru prowadzić jakiś dyskusji politycznych. To nie jest miejsce na to. Wspomniałem tylko o pięknie i bogactwach naszego kraju. Ale to prawda, że i bogactwami należy dobrze zarządzać. I tyle.

 8. maciej

  Tak sobie myślę,że skoro powróciła letnia aura,to może jeszcze nas Tomasz uraczy tymi letnimi klimatami.W końcu do zakończenia lata pozostało nam raptem parę dni.:):):)

 9. Piotrek

  Ciekawy jestem jak będą sie kształtowac ceny kwater itp w 2011,roku uwzględnaijac ze nasz ukochany premier wraz z rzadem zadbali aby vat poszedł w góre ,bo obawiam się ze strona Tomka i jego zdjecia beda jedynym naszym oknem na morze.

 10. Tomasz

  Piotrek, myślę, że nie masz się czego obawiać. Sądzę, że w kolejnym roku prowadzący działalności nad morzem nie podwyższą cen w znaczący sposób, a wpływ na to będzie miała stale przybywająca konkurencja. Ceny być może pójdą w górę kolejnego lata, ale miejmy nadzieję, że wraz z zarobkami i nie będzie, to aż tak odczuwalne. Bądźcie dobrej myśli! Maciej fotorelacja oczywiście będzie. Miała być w weekend, ale w związku z poważnym włamaniem na serwer miałem sporo pracy – strona fotorelacji również nie działała przez kilka godzin. Dziś trochę przeziębiony postaram się zrobić choć kilka zdjęć. Pozdrawiam Was serdecznie!

 11. Margo

  Widzę, że nie tylko mnie choroba dopadła, ale pracować trzeba :)
  Myślę, że ceny podskoczą w przyszłym roku, ale nie tylko kwater nad morzem. Wszystko pójdzie w górę, jedynie co, to martwię się, że to nie będzie dotyczyło naszych zarobków:(
  Tomek, czekamy na zdjęcia. Mam nadzieję że nad morzem wyszło słońce?:)

 12. Krzysztof

  To jednak potwierdza się to włamanie, bo w niedzielę wchodząc na tą stronę, dostawałem informację, ze strona stwarza duże zagrożenie z możliwością nielegalnego pobierania danych. Hakerzy jednak nadal działają, tylko co za interes mieli dokonując ataku na serwer z tak spokojnymi stronami. A ceny ? No chyba pójdą w górę, ale niewiele. Ja w tym roku za pokój 2-osobowy w Pogorzelicy przy ulicy Plażowej, bardzo blisko morza płaciłem 130,- zł za dzień. A śniadanie bardzo obfite typu szwedzki stół kosztowało jeszcze dodatkowo 20,- zł/2 osoby. Ale można było dostać pokój również za 90,- zł, a może ktoś znalazłby taniej. Gofry z bitą i owocami były dla przykładu po 6,- zł/szt. Ryby kupuje się na wagę, więc nie pamiętam już ile kosztowały. Ja tym razem jadłem tylko dorsze w Pogorzelicy i w Rewalu, a żona dorsze i sole. Poza tym w Pogorzelicy jest świetna pizzeria Róża wiatrów i tam kupowałem szczególnie na kolacje pizzy albo na miejscu, albo w kartonie do pokoju. Najlepsza pizzeria w okolicy i polecam ją każdemu, który zajrzy do Pogorzelicy. Również oczywiście ryby smażone.
  W Niechorzu jest bardzo dobra kawiarnia Cafe Porto, gdzie można wypić bardzo dobre kawy i zjeść pyszne ciasto. Osobiście lubię kawę kolonialną z cynamonem, albo po wiedeńsku. Natomiast dobre lody albo desery można zjeść w Rewalu w Grycanie koło tarasu widokowego. Tak się złożyło, że nie zdążyłem w tym roku odwiedzić Pobierowa i lokali rekomendowanych przez Tomasza. Zostawiam to na drugi rok.