Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 14 października – Fotorelacja Pogodowa

Na Wybrzeże Rewalskie jesień zagląda bardzo nieśmiało. Choć już nie mamy letnich temperatur, to liście w Gminie Rewal żółkną dopiero od kilku dni. Tak to już jest nad morzem, że wszystkie pory roku witamy z lekkim opóźnieniem. Dziś pochmurnie, tylko chwilami, późnym popołudniem słońce rozjaśniało świat. Temperatura powietrza nie przekraczała dziś 11°C, siła wiatru w osłoniętym od morza sosnowym lasem Pobierowie wynosiła 2-3°B, podczas gdy na plaży wiało z siłą 3-4°B. W Pobierowie wciąż widać spacerujących turystów, otwartych jest kilka punktów z pamiątkami i pojedyncze lokale. Ze splendoru sezonowych Restauracji zostały tylko „Restau”, które otworzą swe podwoje dopiero wiosną, a ona, zważywszy na pęd z jakim żyjemy, jest już tuż tuż.

Jesień w Pobierowie

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Webmaster - Graviomedia.com

  Plus pięć ;) Ale „inne” to Pobierowo jesienią

 2. Karolina

  Jesiennie zaczyna się robić…

 3. Margo

  Zimno wszędzie,wietrznie wszędzie,co to będzie,co to będzie…?????;) Zima….zbliża się wielkimi krokami.U mnie juz puka do okien ;) Czekam z niecierpliwością na nadmorskie zimowe krajobrazy,choc jesienne też są niczego sobie :)

 4. Krzysztof

  Patrząc na zieleń w Pobierowie, to jeszcze nie widać tych brązów jesiennych. Tylko te puste ulice są takie nostalgiczne i oczekują na wypełnienie radosnymi i beztroskimi wczasowiczami. Ale na to jest jeszcze duzo czasu. Niemniej te piękne zdjęcia są nam tak potrzebne jak świeże powietrze dla oddychania.

 5. Piotrek

  Pamietam czasy jak byłem w wojsku w Kołobrzegu tez widziałem dwa oblicza miejscowosci turystycznej tej z tłumem ludzi i tej zimowej spokojnej i cichej .Osobiscie lepeij wspominam czasy letnie ;)

 6. Dann

  Piękna jest jesień w Pobierowie……
  Panie Tomku jak zwykle cudne fotki:) Pozdrowienia z Poznania

 7. Rosomak

  Pobierowo piękne… dzięki fotorelacji Pana Tomka wiem kiedy mogę sobie pozwolić na wypad nad morze. Dzięki wielkie