Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 11 listopada 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Dzisiejszy dzień na Wybrzeżu Rewalskim był chłodny i słoneczny. Temperatura powietrza 6°C, stan morza 1-2°B, większość dnia bezchmurnie. Choć budki z lodami dawno zamknięte i przy obecnych temperaturach byłby na nie marny popyt, to przy punktach z pamiątkami można było dziś zauważyć wzmożony ruch. Zaczął się długi listopadowy weekend i w Gminie Rewal nie zabrakło turystów. Dziś na zdjęciach odrobina Trzęsacza i las pomiędzy Rewalem a Niechorzem.

Nie sposób oprzeć się urokowi nadmorskich lasów. Choć przemierzane w dzieciństwie leśne ścieżki dawno zarosły lub zabrało je morze, to z przyjemnością wydeptywałem dziś nowe szlaki wśród drzew i krzewów podświetlanych bladym światłem jesiennego słońca. A wkoło zapach lasu, szum morza i rześkie powietrze.

Las pomiędzy Rewalem a Niechorzem

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. Margo

  Tomku,czy można się do Ciebie zapisać na lekcje??????;) Ja już nie wiem co pisać i jak mam wyrazić swój zachwyt nad tym co nam tu serwujesz. Zdjęcia lasu mnie po prostu powaliły :)

 2. Janusz

  Witam . Tomku pokazujesz nam miejsca które doskonale znam i wielokrotnie odwiedzałem , jednak na Twoich fotkach są one zupełnie inne. Mają inny kształt i formę , pokazują szczegóły których się nie zauważa lub wydają się mało znaczące a jednak są i to one w zestawieniu z całością tworzą niesamowity klimat tych miejsc. Wspaniale to pokazujesz . To fascynujące i cudowne móc odkrywać je raz jeszcze , niby znajome a jednak zupełnie inne .

 3. Karolina

  Jak to jest, że oglądanie Twoich zdjęć nigdy się nie nudzi?
  Pozdrawiam.

 4. ania

  Brak mi słów, żeby opisać Twoje zdjęcia są takie niesamowite. Cudeńka.

 5. Tomasz

  Muszę przyznać, że to trudne zadanie na nowo odkrywać tak dobrze znane mi miejsca i wciąż poszukiwać nowych spojrzeń. Jednak Wybrzeże Rewalskie obfituje w różnorodność krajobrazu, który bądź co bądź stale się zmienia. Sądzę, że to za sprawą tych zmian zdjęcia się nie nudzą – ani mi jako fotografującemu, ani Wam :) Pozdrawiam serdecznie!

 6. Janusz

  Tomek jak sam stwierdziłeś krajobraz na WR ulega ciągłym przeobrażeniom a znając Twoją inwencję twórczą to pomysłów na pewno Ci nie zabraknie :)

 7. Medyk

  kurcze no ma Tomek talent ! Rewelacyjne uchwycenie danej chwili to nie wszystko, ale sam pomysł na zdjęcie !

 8. Webmaster - Graviomedia.com

  Niektóre ujęcia – mistrzostwo świata!