Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 15 grudnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Piękna, biała zima na Wybrzeżu Rewalskim! Wszystko pokryte białym puchem. Temperatura powietrza w ciągu dnia sięgała -3°C, w godzinach wieczornych -8°C, stan morza 2-3°B, miejscowe przejaśnienia, chwilami zza chmur wyglądało słońce. Drogi w Gminie Rewal pięknie odśnieżone, choć miejscami śliskie – w takich warunkach nigdy nazbyt wiele ostrożności, a z pośpiechu żaden pożytek. Turysto! Wybierając się na Wybrzeże Rewalskie, zwolnij! Poczekamy na Ciebie cierpliwie, nie musisz się spieszyć. Dziś na zdjęciach ptasi popis w Pobierowie, Rewal i Pogorzelica.

Ptasi popis w Pobierowie

Dodaj komentarz »

komentarzy 14

 1. Szymon

  Cuda….cuda.. Bajeczne zdjęcia.

 2. olo

  cudne zdjecia i cudna zima w Rewalu i okolicach,trudno uwierzyc,ze w Hull ulice czarne! Pozdrowionka

 3. magma

  Ptaszory niesamowite! Całość zachwycająca :)

 4. Dann

  Zachwycające fotki…..przepiękne :) Pozdrawiam ciepło

 5. Krzysztof

  Fantastyczne baśniowe scenerie przepełnione ciszą, spokojem, urzekające urodą, jakby zastygłe i zamrożone, a jednak uwodzące i przyciągające.

 6. Margo

  Zachwycające!!!!! Tomku, dziękuję za te piękne drzewa w pokrywie śnieżnej. Jak udało Ci się uchwycić tyle gatunków ptaków? :) Niesamowicie prezentują się w tej białej scenerii.

 7. Karolina

  Chętnie wybrałabym się nad to Rewalskie Wybrzeże… ech… Przepiękna zima! Oczywiście przepięknie sfotografowana :)

 8. Tomasz

  Cieszę się, że podoba się Wam zimowy krajobraz naszego wybrzeża. W Pobierowie jest taka mnogość ptactwa, że nie jest to zbytnim problem je fotografować. Te są „złowione” podczas krótkiego spaceru, ale wystarczy, że wyjrzę przez okno na karmnik – od rana do wieczora ptasie zgromadzenie.

 9. elmaris

  wow… Tomku, te zdjęcia są boskie. Podziwiam!

 10. Agnieszka

  Cudne te Twoje zdjęcia!I rzeczywiście trochę jak z bajki:)Pozdrawiam serdecznie!!!

 11. semi

  bajeczne zdjęcia.

 12. maciej

  Piękne widoki w tej zimowej scenerii:):)

 13. Medyk

  biedne ptaszki :)

 14. Magda

  Oglądając zdjęcia z lasu, pomyślałam, że jedyne czego tam brakuje to jakiejś sarenki albo jelenia. Ale ujęcia ptaszków i ich pięknego ubarwienia, którego nie dostrzegam na codzień – niesamowite. Alejka, po której przechadzają sie ludzie, rowniez mila dla oka.