Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 18 grudnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Kolejny biały dzień w Gminie Rewal. Choć chłodno to przytulnie. Prawie bezwietrznie, częściowe zachmurzenie, temperatura powietrza w ciągu dnia -5°C, pod wieczór – 8°C, stan morza 0-1°B. Powoli zamarza brzeg morski i pojawiają się niewielkie kry. W chłodne dni pamiętajcie o ptakach. Za niewielką ilość słoniny czy ptasiej karmy odwdzięczą się Wam, strosząc kolorowe piórka. Dziś zdjęcia z Pobierowa.

Zima w Pobierowie

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Szymon

  Fantastyczne zdjęcia,pięknie w Pobierowie.Cieszę się, że na bieżąco mogę obserwować zimowe przeobrażenia nad morzem, oglądać z bliska ptasie cuda.
  Mina chłopaka w locie wyrażnie wskazuje na jego pełną świadomość tego co nastąpi za chwilę.Pewnie nie zauważył, że przyszła zima i morze zamarzło.

 2. Margo

  Tomku,teraz juz nie mam zadnych wątpliwosci co do rózdnorodnosci ptactwa w Pobierowie ;)Zdjęcia wykonane niczym okiem ornitologa; tyle szczegółów ptasiego „ubioru” można dostrzec :):):)Drzewa jak zwykle bajeczne!!!!

 3. maciej

  Widzę że zamarzanie morza następuje szybciej niż bym się tego spodziewał.Nie które ptaki sprawiają wrażenie,jak by tylko czekały na to,by im strzelić fotkę.

  A temu Panu z szesnastki co się stało????:):):)

 4. Janusz

  Witam . Zima na WR pokazywana przez Tomka jest cudowna i bajecznie piękna. Szczególnie urzekły mnie fotografie ptaków które tak pięknie pozują do zdjęć . Tomku , może zdradzisz w końcu jak to robisz że zwierzaki tak wspaniale pozują Tobie do zdjęć ? Pamiętam jak wspaniale pozowała Depka . :):)

 5. Piotrek

  Tomku moze wystarczy juz tych „ptaszków ” ;) teraz prosimy o zimowe „makrelki „

 6. Margo

  nie wystarczy, bo orła jeszcze nie było;););)

 7. Medyk

  a ja bym z chęcią zobaczył nagiego morsa płci pięknej :)