Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 22 grudnia 2010 – Fotorelacja Pogodowa

Mimo zapowiadanej odwilży, ani śladu po niej. Nad ranem temperatura sięgała -17°C, w ciągu dnia ociepliło się do -5°, bezwietrznie, stan morza 0°B. Na zdjęciach piękna, biała Gmina Rewal – Pogorzelica, Niechorze i Śliwin.

Już na dniach zapraszam do nowego serwisu „Zima nad morzem” – www.zimanadmorzem.pl – będzie tam obszerna galeria zimowych zdjęć znad morza, do których zawsze łatwo będzie można sięgnąć, dla ochłody także latem. Serwis jest już prawie skończony. Ma na celu pokazanie piękna Wybrzeża Bałtyku zimą.  Zapraszam!

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Szymon

  Panie Tomaszu, wciąż mnie Pan zadziwia artystycznym spojrzeniem na naturę,wrażliwością na piękno i umiejętnością pokazania tego piękna na zdjęciach. Pozdrawiam.

 2. Margo

  Te ośnieżone i zmrożone drzewa wyglądają cudownie.Zdjęcia w odcieniach szarości i sepii bardzo oryginalne.Myślę, że pomysł z nowym serwisem przyciągnie wielu turystów, nie tylko latem:)

 3. Medyk

  „moje” okolice :) Dzięki

 4. Janusz

  Witam . Widzę tutaj dzieło dwóch wspaniałych artystów . Naturę która tak pięknie przyozdobiła WR na święta i Tomka który w tak niepowtarzalny i unikalny sposób uwiecznia to na fotografiach .

 5. maciej

  To co zima robi z drzewami,przechodzi ludzką wyobrażnię.Żaden malarz nie jest w stanie tego odtworzyć na płótnie.Natomiast zdjęcia zatrzymane w kadrze pozwalają na uwiecznienie tego piękna i pokazanie innym w 100% oryginale.
  Pozdrawiam.

 6. Krzysztof

  Piękne zastygłe w okowach lodu formy, oszronione drzewa, zamarzające wybrzeże. A zima nie odpuszcza,a właściwie dopiero się zaczęła i jeszcze może pokazać na co ją stać. I kto może uwierzyć w te bajki o ocieplaniu się klimatu?

 7. Magda

  Zdjęcia rzeki, zapisane w folderze! Niezwykłe ujęcia i kontrast między wodą a niebem. Olśniewające białe skupiska drzew i zima od razu jest cieplejsza :) Niesamowite emocje wzbudzają we mnie te zdjęcia. Ujęcie kaczek pełne szczegółów. Bajka :)