Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Wszystkim Fanom Fotorelacji Pogodowej dziękuję za wspieranie serwisu w mijającym roku! Do tej pory napisane zostały 662 komentarze do 60 Fotorelacji! Na nowy rok, mieszkańcom Gminy Rewal życzę wielu zadowolonych Turystów, a wszystkim pozostałym, aby stali się tymi zadowolonymi z pobytu na Wybrzeżu Rewalskim Turystami!

Fotorelacja Pogodowa - Życzenia

Dodaj komentarz »

komentarzy 9

 1. M.

  Tomku, a ja Tobię życzę wytrwałości w tworzeniu tego pięknego serwisu, niebanalnych fotografii, kapitalnych kadrów, radości z każdej chwili spędzonej z aparatem w ręce i nowych fanów! Wesołych Świąt!:)

 2. Margo

  Dziękuję za piękne życzenia i również składam wszystkim miłośnikom WR i odwiedzjącym tę stronę, a przede wszystkim Tomkowi,dzięki któremu możemy codziennie ogladać przepiękne nadmorskie pejzaże, spełnienienia marzeń w nadchodzącym Roku i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze:)

 3. Dann

  Spokojnych,zdrowych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla Pana Tomka i wszystkich miłośników WR i fotorelacji pogodowej

 4. Janusz

  Wszystkim miłośnikom fotorelacji i Wybrzeża Rewalskiego życzę szczęścia , zdrowia, pomyślności. Powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia marzeń . Naszemu gospodarzowi życzę również wytrwałości i mnóstwa nowych pomysłów w tworzeniu tak wspaniałych fotorelacji . Wesołych Swiąt .

 5. Medyk

  Zdrowych i wesołych świąt !!!

 6. Krzysztof

  „Przyjdź na świat, aby wyrównać rachunki strat, aby zająć wśród nas puste miejsce przy stole…”
  Z okazji tych wielkich Świąt Bożego Narodzenia, życzę wszystkim tutaj wchodzącym dużo radości i pokoju w przeżywaniu podniosłych chwil podczas rodzinnych świątecznych spotkań rodzinnych.

 7. maciej

  Również życzę wszystkim spokojnego żywota we względnym dostatku i zdrowiu.

 8. Nastka

  Składam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt,radości oraz pogody tej za oknem jak i ducha :)
  Tomku dziękuję za wszystkie fotorelacje pogodowe i życzę samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku!

 9. Piotrek

  Widzisz Tomek ,kazdy zyczył Ci zdrowia a Ty ,chory hehehe sądze ze to były nie szczere życzenia ,dlatego ja teraz zycze wszystkim zdrówka i radosci przez najblizsze 345 dni .