Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 31 grudnia 2010 – Sylwester nad morzem

W nocy przyszła odwilż, dopiero od południa jest nieco poniżej 0°C. Niebo pochmurne, albo raczej zasnute we mgle powstałej z parującego śniegu i lodu, bezwietrznie. Nie trzeba wydawać fortuny by zobaczyć iście arktyczne krajobrazy, bo takie czekają na Turystów na Wybrzeżu Rewalskim. Morze pokryte lodem i krą, mola w Niechorzu niemal niewidoczne spod warstwy lodowych fal. Wszechobecna biel… Na plaży wielu spacerujących Turystów, którzy przyjechali do miejscowości Gminy Rewal spędzić Sylwestra. Panująca tu aura z pewnością nikogo nie zawiedzie. Dziś na zdjęciach Niechorze, Rewal, Trzęsacz i Pobierowo. Następna fotorelacja już w nowym roku. Wszystkiego najlepszego!

Zima na Wybrzeżu Rewalskim - Sylwester

Dodaj komentarz »

komentarzy 13

 1. Medyk

  zdjęcia super ! Szkoda tylko, że brak słońca :) Ale Tomek zawsze daje rade !
  Korzystając z okazji wszystkim życzę udanej zabawy i szczęśliwego nowego roku ! :)

 2. maciej

  Warto było czekać.Aż dech zapiera na takie widoki.Rewelacyjne ujęcie Dalby.
  Pozdrawiam,życząc szampańskiej zabawy,a gospodarzowi tej fotorelacji,wytrwałości i wielu wspaniałych ujęć.:)

 3. Janusz

  Tomek zaserwował nam dzisiaj arktyczne krajobrazy z WR
  Zyczę wszystkim szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku.

 4. Margo

  Szczęśliwego Nowego Roku!!!! Wspaniałej zabawy :)

 5. Dann

  Szczęścia ,miłości i samych przyjemności dla Wszystkich odwiedzających tą stronkę.Pozdrawiam Sylwestrowo:):)

 6. Sam

  Piękne, uwielbiam morze o każdej porze roku. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

 7. Jola

  Wszystkim odwiedzającym tę stronę oraz jego autorowi wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Mam nadzieję, że nam, miłośnikom Wybrzeża Rewalskiego, w 2011 roku uda się odwiedzić nasze ulubnione miejsca.

 8. Krzysztof

  Bezkresna biel śniegu i lodu żegna miniony rok na wybrzeżu rewalskim. Trudno poznać to nasze morze w oprawie arktycznej, baśniowej . Do kompletu brakują tylko pingwiny.
  Ale zaczął się już nowy, kolejny rok i nowa, kolejna szansa na wygraną. I choć wielu graczy wkoło blefuje i ukrywa asy w rękawach, to my starajmy się grać czysto i fair. Ale musimy pamiętać, że sama umiejętność gry i wykorzystanie wszystkich swoich atutów nie wystarczy do wygranej. Zawsze potrzebne jest to coś, co nazywa się po prostu szczęściem, bez którego nie można normalnie żyć. A więc w tym nowym roku życzę wszystkim tutaj wchodzącym dużo szczęścia w każdym dniu i nadziei, jako głównego motoru działania oraz uczuć przyjaźni i miłości, głównych „przypraw” , z którymi życie nabiera prawdziwego smaku.

 9. Tomasz

  Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i życzenia. Jak tylko podkuruję się trochę, to wracam z aparatem w bałtycką biel. Miłego tygodnia!

 10. maciej

  Proponuję Tomku luzackiej kuracji,a w tym czasie zdjęcia niech robi Ania:) W końcu pokazała nam wszystkim swoje umiejętności,w obsłudze aparatu:)I co Ty na to?????

 11. Margo

  Tomku, ciekawa jestem czy udało Ci się sfotografować dzisiejsze zaćmienie słońca? Ja praktycznie mogę cały czas je obserwować, bo słońce mam przed sobą, patrząc przez okna biura. Szkoda, że nie mam aparatu.

 12. Tomasz

  Margo, niestety z łóżka niewiele widzę :( Zapalenie oskrzeli – dziś pierwszy dzień na antybiotyku, więc zanim wyjrzę za okno, musi minąć kilka dni. Maćku, w weekend jak już nie będę zakaźny :) postaram się wysłać Anię w plener.

 13. maciej

  Yes,Yes,Yes.To znaczy że cieszę się że Ania będzie kontynuować Twoje dzieło.

  Trzymam kciuki za Jej fotorelację,natomiast Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia:):):)

  Pozdrawiam:)