Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 4 stycznia 2011 – Fotorelacja Pogodowa

Dziś na Wybrzeżu Rewalskim temperatura minimalnie poniżej 0°C, pochmurno, lekki wiatr, stan morza – w oddali 2°B. Na zdjęciach Pobierowo.

Zima nad morzem - w Pobierowie

W związku z moją chorobą, abyście zbyt długo nie musieli czekać na kolejną fotorelację – dziś zdjęcia dzięki uprzejmości moich Rodziców, podczas spaceru po plaży w Pobierowie.

Dodaj komentarz »

komentarzy 13

 1. Margo

  Tomku,w pierwszym momencie przeraziłam się, że dla nas poświęcasz swoje zdrowie :)Podziękuj rodzicom za równie bajkowe krajobrazy.W końcu po Kimś musisz mieć ten talent ;););)

 2. Szymon

  Niesamowity nadmorski krajobraz, w Pobierowie o każdej porze roku jest
  pięknie. Panie Tomaszu,życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  Te sople…robią wrażenie!

 3. Krzysztof

  Ach, jak ja lubię taką zimową aurę na zdjęciach i obrazach. I ten arktyczny, mroźny klimat. Jakże wtedy cenimy sobie rozpalony ogień w domowym ognisku (kominku). Brakuje jeszcze tylko tego iskrzenia promieni słonecznych i tych refleksów różnokolorowych w załamujących światło pryzmatach lodu.

 4. maciej

  Obfite gratulacje dla Rodziców!!!!!!

  Rodzic to Rodzic,zawsze wie kiedy można wspomóc.W każdej sytuacji!!!

  Pozdrawiam serdecznie:):):)

 5. Piotrek

  Tomku ,na dniach w wiadomościach słyszałem jak jakiś mądry tzn.urzednik mówił ze gmina Rewal kazdą miejscowośc podswietliła kolorowymi swiatełkami ,jezeli tak jest to poprosze o zdjecia jak to wygląda ,a ja za Twoje zdrowię wypije teraz grzanca ,pózniej podgrzewane piwo z sokiem z cytryny i miodzikiem ,a następnie setkę albo jak dam rady to dwie Finlandii.

 6. Margo

  Piotrek, a potem nas poinformuj, jak się miewa Twój żołądek ;)

 7. Tomasz

  Piotrek, to Ty lepiej bierz się za to picie, bo jak na razie to mnie choróbsko ciągle trzyma. Jak się wykuruję, to sukcesywnie postaram się pokazywać oświetlenie kolejnych miejscowości. Pozdrawiam!

 8. Margo

  Tomku, to ja pije razem z Piotrkiem, zebyś jak najszybciej wyzdrowiał ;)

 9. Tomasz

  Nie nie, lepiej nie pijcie zbyt licznie! – nie chcę potem być zmuszony zakładać stronę http://www.aa.serwer1431666.home.pl/fotorelacja ;) Z resztą tak pijąc moglibyście przeoczyć moment, w którym będę już zdrowy!

 10. Janusz

  Witam . Tomek , podziękowania dla rodziców za świetne fotki . Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia . POZDRAWIAM !!!!!

 11. Medyk

  Dzięki za fotki … Duże piwko dla ojca :)

 12. Piotrek

  Jak Medyk piwo to ja chipsy do piwa dla ojca.

 13. Magda

  Super zdjęcia, a srebrno-szare niebo magiczne!