Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 11 stycznia 2011 – Fotorelacja Pogodowa

W Gminie Rewal w ciągu dnia odwilż – 0-1°C, w nocy -2°C, stan morza 0-1°B, pochmurno, wilgotno. Choć aura w ciągu dnia nie jest najprzyjemniejsza, to widok zimowej plaży niezmiennie zachwyca.

Mewy na plaży w Rewalu

Dodaj komentarz »

komentarzy 12

 1. Szymon

  Piękne zdjęcia, urzekające widoki na WR.

 2. Janusz

  Witam . Widzę że po zamarzniętym morzu zostało już tylko wspomnienie . Tylko te góry śniegu na plaży wyglądają niesamowicie .

 3. Margo

  U mnie po śniegu praktycznie nic nie zostało,poza nielicznymi skupiskami lodu na chodnikach:) Widać, że na WR też śnieg dawno nie padał,bo to co jeszcze widać na plaży jest dość zanieczyszczone i brakuje świeżego puchu. Oby do wiosny :)

 4. Tomasz

  Margo, faktycznie śnieg dawno nie padał i wszystko powoli topnieje, ale śnieg na plaży nie jest zanieczyszczony tylko miesza się z piachem – stąd takie wrażenie. Pozdrawiam!

 5. Krzysztof

  Piękna zimowa sesja zdjęciowa. Najbardziej podoba mi się zdjęcie z kutrami, ale pozostałe też są napełnione klimatem arktycznym, który bardzo lubię oglądać.

 6. Margo

  Tomku,masz racje.Chodzilo mi o to, ze widac juz dzialanie morza,deszczu i innych zjawisk atmosferycznych, a i piach musial swoje zrobic. Faktem jest, ze okres rtoztopów nie jest nigdzie mile widziany,choc nad morzem ma swój urok :)

 7. maciej

  Witam serdecznie rekonwalescenta oraz pozostałych miłośników WR.
  Czy nasz choruszek już jest na pewno w pełni sił ??? Bo tak hasa po plaży!!!!
  Patrząc na te zdjęcia,można się zastanawiać,czy do lata ten śnieg puści?? A swoją drogą,to już by się chciało pooglądać raczej te cieplejsze klimaty:):):)
  Pozdrawiam:)

 8. Janusz

  O niczym innym tak ostatnio nie marzę jak o tych cieplejszych klimatach . A może Tomek coś na to poradzi albo ma jakiś pomysł na ten cieplejszy klimat :) :)

 9. Tomasz

  Myślę, że baziami w Pobierowie choć trochę ociepliłem Wasze oczekiwania cieplejszych klimatów :)

 10. Magda

  Zdjęcie kaczki bardzo mi się podoba. Zimą morze jest takie zupełnie nie-polskie

 11. Tomasz - Admin

  Magda, zimą morze jest zupełnie polskie – tylko większość mieszkańców Polski nie zdaje sobie sprawy z tego jak niezwykle nad morzem jest w tym okresie. Media przecież skupiają się na reklamowaniu kurortów zagranicznych bądź pokazywaniu gór, a nie rejonów Bałtyku. Dziękuję za miłe komentarze. Pozdrawiam.

 12. Medyk

  potwierdzam co pisze Tomek. Byłem w Rewalu 2 tygodnie w lutym i akurat trafiło to w śnieżną zimę 1986 roku i było super ! Po krach można było dojść do Trzęsacza i dalej rewelacja!