Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 6 lutego 2011 – Niechorze, Pogorzelica

Dziś w Gminie Rewal powiało wiosną. Przed południem wyjrzało słońce, temperatura w ciągu dnia dochodziła do 9°C, w godzinach popołudniowych zachmurzyło się i padał deszcz. Pod wieczór termometr wskazywał 15°C. Stan morza 1-2°B. Na zdjęciach Niechorze i Pogorzelica – plaża w okolicy przystani rybackiej w Niechorzu, kanał Liwka i zabytkowy most kolejowy, mewy, widok na jezioro Liwia Łuża od strony Skalna.

Niechorze i Pogorzelica - Luty 2011

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. efka

  Jak zawsze super ujęcia. A te z owocami rokitnika przepiękne.

 2. Medyk

  Na zdjęciach już powoli widać i czuć wiosnę :) Zimą Tomek nam serwuje mewy, wiosną mewy i kaczuszki a latem będą foczki :)

 3. Tomasz - Admin

  Medyk, latem będą rybki i wieloryby :) Efka,dziękuję za miłe słowa!

 4. Medyk

  ja już Ci nie piszę miłych słów bo byś nosił głowę za wysoko hehe.. Nie no żartowałem, wiadomo przecież, że wszystkie zdjęcia które robisz są super !

 5. Janusz

  TOMKU spóźnione ale z głębi serca płynące życzenia wszystkiego najlepszego , zdrowia , szczęścia , radości w każdym dniu , spełnienia marzeń i wytrwałości w dalszym propagowaniu uroków WR .
  Fotki jak zwykle super !!!! Widzę że uwieczniłeś nawet ” moją ” czwóreczkę . Rybki z niej są zawsze super .
  He , he , widzę że Medyk nic się nie zmienił :):):)

 6. Margo

  Te kaczuszki zapatrzone w taflę wody wygladają jak zakochane niewiasty ;)
  a las na 26-tym – jak z baśni.
  Medyk,latem będą słonie morskie,a nie foczki ;);P

 7. maciej

  Aniu,gratuluję „Mistrzowskiego” spojrzenia przez obiektyw:)Widzę że nauka nie idzie w las.Tomku,pozazdrościć tak pojętnej uczennicy:)
  Życzę Wam obojgu owocnego polowania przez obiektyw:):)

  Pozdrawiam.

 8. Tomasz - Admin

  Janusz, bardzo dziękuję za życzenia! Margo, obawiam się, że masz racje – słonie morskie będą przeważały :) Maciej, uczennica fotografuje z przyjemnością i to najważniejsze :) Medyk, oczywiście nie musisz mi tu słodzić, Twoja wierność jest dla mnie największym wyrazem uznania, za co serdecznie dziękuję :) Efka, dziękuję.