Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 12 lutego 2011 – Paralotnie w Trzęsaczu

Idealny dzień na spacer i na paralotnie! Temperatura przez cały dzień wahała się w okolicach 0°C, stan morza 4-5°B, idealnie błękitna niebo przesłaniały dziś wyłącznie kolorowe skrzydła paralotni. Odsłonięta i niczym nie porośnięta wydma w Trzęsaczu to wymarzone miejsce dla paralotniarzy. Przy odpowiednich warunkach atmosferycznych przyjeżdżają tu ekipy z woj. zachodniopomorskiego, a także z dalszych części Polski. To barwne wydarzenie można podziwiać wprost z wydmy lub z pomostu widokowego przy ruinach kościoła w Trzęsaczu.

Paralotnie - Trzęsacz - Gmina Rewal

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. Margo

  Tomku, jak się robi taki efekt jak na 28 zdjęciu????? Wrażenie jest niesamowite. Zazdroszczę tym paralotniarzom, że mogą popatrzeć na morze z trochę innej perspektywy :)

 2. Szymon

  Pięknie!!! Dawno nie pisałem, dzisiaj nie wytrzymałem, ukazuje Pan wszystkie barwy WR, jak zwykle w zachwycający sposób.Dokoła szaro, buro a i tak chciałoby się tam być.Mam nadzieję, że nadal będzie się Panu chciało pokazywać nam jak pięknie jest nad morzem.Na dzisiejszych fotografiach powiało optymizmem, wiosną. Panie Tomaszu, dzięki i pozdro.

 3. maciej

  Zrobiło się bardzo kolorowo na niebie wybrzeża.Przypominają mi się zaraz letnie pobyty na WR.:)
  Pozdrawiam.

 4. Piotrek

  to musi byc wspaniałe przezycie ,taki odlot .Tez miałem odloty nad morzem ,ale trochę inne bardziej przyziemne .

 5. Margo

  Te przyziemne,też mogą być bardzo fascynujące ;):):)

 6. Janusz

  Witam .
  Czyż te paralotnie nie wyglądają jak kolorowe egzotyczne motyle które oznajmiają że wiosna już coraz bliżej .

 7. Tomasz - Admin

  Margo, trzeba kupić najtańszy dostępny obiektyw typu rybie oko, albo spróbować jakiś narzędzi do zniekształcania obrazu – przypuszczam, że można uzyskać podobny efekt. Panie Szymonie, pięknie dziękuję za miłe słowa. Maciej, mi tam na miejscu dłonie mroziło! Piotrek i Margo widzę, że podzielacie fascynacje do przyziemnych odlotów, więc może w tym roku zorganizujemy na Wybrzeżu Rewalskim jakieś spotkanie :) – może być odlotowo! Janusz, czekam tej wiosny niecierpliwie… Fotorelacja zimą wcale nie należy do najłatwiejszych. Pozdrawiam Was serdecznie!

 8. Margo

  Tomku, pomysł bardzo dobry, tylko obawiam się, że bardzo trudny do zrealizowania, choć nie mówię, że niemożliwy ;)