Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 4 marca 2011 – Rewal

Ostatnie dni w Gminie Rewal były pełne słońca. Choć temperatura stale waha się w okolicach 0°C, to u mieszkańców widać więcej energii i powoli zaczynają przygotowywać swoje posesje do zbliżającego się dużymi krokami sezonu. W tym roku Święta Wielkanocne wypadają tuż przed weekendem majowym i niektórzy turyści z pewnością właśnie od świąt rozpoczną majówkę na Wybrzeżu Rewalskim. Lokalne centrum promocji wraz z władzami Gminy szykuje na ten czas różne imprezy i atrakcje. Pamiętajcie, że lato w Gminie Rewal trwa dłużej! Dziś temperatura w ciągu dnia ledwo przekraczała 0°C, bezchmurnie, umiarkowany wiatr, lekka mgła unosiła się nad morzem, niskie ciśnienie powietrza nie sprzyjało fotografowaniu. Na zdjęciach Rewal.

Gmina Rewal - 4 marca 2011

Dodaj komentarz »

komentarzy 5

 1. maciej

  Widzę że nawet kutry są odmalowane do sezonu letniego,bynajmniej jeden:)
  Tomku,czy na 7 zdjęciu są widoczne prace przy wzmacnianym klifie?
  Czy w samym Rewalu, przez okres zimy coś się zmieniło?
  Pozdrawiam:):)

 2. Szymon

  Piękne, choć wciąż zimowe krajobrazy.Widziałem dzisiaj w TV nadmorskie widoki z okolic Gdańska, tam morze nadal skute lodem, śnieg na plaży.Za to także lubimy WR, tu zawsze jest kilka stopni cieplej niż na wschodnim wybrzeżu. Zdjęcia jak zwykle urzekają swoim pięknem i ciekawymi ujęciami.

 3. Janusz

  Witam.
  Ale piękne widoki . Ostatnio przebywałem poza granicami kraju i miałem okazje pooglądać nieco inne krajobrazy . Może i ciekawe , piękne ale obce i ma to jak nasze WR.
  Pozdrawiam

 4. Medyk

  Witam wszystkich ! Faktycznie piekne widoki ale idzie wiosna to Tomek nam pokaże jeszcze piekniejsze :) Wszystkim paniom wszystkiego najlepszego !!!

 5. Margo

  Tomku, czy wiosna już zawitala na WR? :)
  Medyk,w imieniu wszystkich pań, dziekuję:)