Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 31 marca 2011 – Wiosna w Pobierowie

Dziś Słońce tylko chwilami wyglądało zza chmur, ale mimo to aura w pełni wiosenna. Temperatura powietrza w ciągu dnia sięgała 15°C, bezwietrznie, trochę mgliście. Przyroda w końcu nabiera kolorytu i nie sposób oprzeć się tym barwom, nie opierają się im także ciekawskie wiewiórki, kosy i rozbudzone do życia mrówki. Na zdjęcia wiosna w Pobierowie.

Wiosna w Pobierowie

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. Krzysztof

  Rozpoczął się wiosenny bieg ku pełni letniej.Natura nabiera kolorów, budzi się fauna, rozkwita flora, dumna ze swych krokusów i innych wczesnych kwiatów. Nie dziwi nic, nawet zdziwienie wiewiórki, bo wszystko jest piękne i takie pierwsze, świeże, wiosenne. Na razie mgliście i tajemniczo, ale zawsze jest tak o świcie i jak widać wiosny. Pięknie jest na wybrzeżu, i szkoda że nie oddychamy jeszcze tym powietrzem, ale oczy można już sycić, i pragnienie jak myślę również. :)

 2. Szymon

  Dzisiejsza fotorelacja sprawiła mi wiele radości. Wiosenne cuda,
  a te mrówki!!! Szok.
  Panie Tomaszu, wielkie dzięki, pozdrawiam.

 3. Krzysztof

  No, teraz pojawił się jeszcze film, który oglądnąłem na pełnym ekranie. Mrówki rzeczywiście mają zabójcze tempo i spieszą się ogromnie, niczym nakręcone. A na końcu jeszcze ten szum fal. Pięknie, jak to kiedyś mawiano w TV: stereo i w kolorze.

 4. maciej

  Piękno wiosny na WR jest rozbrajające.A szum fal ukojeniem na skołatane nerwy.:)
  Przeogromne dzięki:):):)
  Pozdrawiam:)

 5. Janusz

  Wiosna i budząca się do życia przyroda jest bardzo kolorowa i wręcz niesamowita .Zwierzaki jak zwykle pięknie pozują Tomkowi to fotek no i te mrówki są niesamowite.Wielka szkoda że nie mogę jak ten bobas na plaży pobawić się w tym mokrym piachu .
  Pozdrawiam .

 6. Karolina

  Wiewióra jest cudna… i ptaszek… i kwiaty… i … No rewelacja jak zwykle :)

 7. Margo

  Wiewiórka pierwsza klasa!!!!

  Tomku, nie mogłam dodać komentarza, dopiero po zalogowaniu mi się udało. Wcześniej cały czas wyskakiwało, że podaje zły wynik, a aż takim osłem matematycznym nie jestem :):):)

 8. Medyk

  ciekawska wiewiórka pewnie samiczka :)