Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Piątek, 6 maja 2011 – Plaża w Pobierowie

Dziś nad morzem było słonecznie, niemal bezchmurnie, na plaży mgliście. Temperatura w ciągu dnia sięgała 17°C w cieniu. Po weekendzie majowym prace przedsezonowe w Gminie Rewal przybrały tempa – prócz krzyku mew słychać orkiestrę narzędzi budowlanych… Maj to niemal ostatni moment na przygotowania do przyjęcia tysięcy turystów, którzy tego lata odwiedzą miejscowości Gminy Rewal. Na zdjęciach Pobierowo.

Maj w Pobierowie

Dziś mała fotorelacja aklimatyzacyjna, kolejne będą bardziej obfite…

Dodaj komentarz »

komentarzy 9

 1. Margo

  Wiosna w pełni!!!! Zazdroszczę temu psiakowi beztrosko biegającemu po plaży :)

 2. Piotrek

  Dzięki Tomku za zdjęcia 16 to moje ulubione klimaty ,a co do zdjęcia nr 5 to w ciemno strzelam płaskostopie ,w tym wypadku osoba ta powinna udac się do ortopedy po specjalistycznę obuwie.Chociaz gdy jeszcze raz przyjzałem się temu zdjęciu to mozliwe ze się pomyliłem.Jest to stopa młodej wysportowanej pięknej młodej foczki w wieku około 20 lat z tolerancją 120 miesiecy.Zdjęcia super tylko ten pies mnie troche denerwuje .

 3. Krzysztof

  Piękna wiosenna kolekcja zdjęciowa. Zieleń drzew nas buduje i regeneruje psychicznie, bo nastał okres ciepłej połowy roku, ze znaczną przewagą ciepła i światła. A odcisk stopy istotnie świadczy o patologii, chyba że osoba ta dźwiga jakiś wielki ciężar. A pies, no cóż, co prawda wbrew przepisom, ale jak nie ma tam tłumów i nie zrobi na piasku czegoś niestosownego, to może też sobie pobiegać, tym bardziej, że jak widać, bardzo to lubi. Plaża pięknie pokazana w tym zamgleniu, zwiastującym chyba dobrą pogodę. Ulica również bardziej wygląda radośniej. Całość super. I jeszcze przydałby się jakiś film.

 4. Margo

  ..a to pewnie stopa Tomka;););)

 5. Tomasz - Admin

  Stopa nie moja :) Z bieganiem na boso spokojnie poczekam sobie do czerwca aż piasek się dobrze wygrzeje. Myślę jednak, że z tą stopą wszystko jest ok – wspaniały pobierowski piasek po prostu odcisnął całą jej powierzchnię.

 6. Piotrek

  Odnośnie tej stopy to nie jest to stopa osoby biegnącej ,bo jezeli tak byłoby to przednia czesc stopy byłaby mocnjej wgnieciona w piasek .

 7. Janusz

  Witam .
  Soczysta świeża wiosenna zieleń wskazuje że sezon już tuż , tuż . Sam nie mogę się już doczekać kiedy tam będę . Krzysztof z psem to masz rację. Obowiązujące przepisy mówią że pies powinien być w kagańcu i na smyczy .
  Pozdrawiam .

 8. Margo

  Przydałoby się trochę zmodyfikować te przepisy,bo gdzie te psy mają się wybiegać,jak wszędzie trzeba je prowdzać na smyczy? Logiczne jest, że jak nikogo nie ma w pobliżu, oprócz właściciela i psa, to pies nic nikomu nie zrobi. Jeszcze się sezon nie zaczął, więc dajmy spokój psiakom,niech chociaż teraz sobie pofolgują.

 9. Janusz

  Jak dla mnie większość przepisów dotyczących tego tematu jest nieżyciowych i przestarzałych . W innych krajach UE są one bardziej praktyczne i dostosowane do dzisiejszych warunków ale tam jest inna mentalność ludzi . Ale masz rację dajmy spokój temu tematowi .