Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Czwartek, 12 maja 2011 – Niechorze we mgle

Wybrzeże Rewalskie zmiennym jest. Dziś w Pobierowie słońce, a Niechorze uśpione w gęstej mgle. Temperatura powietrza 16°C w cieniu. Widoczność bardzo ograniczona…

Niechorze we mgle

Dodaj komentarz »

komentarzy 10

 1. Medyk

  Co taka mgła? Podobno dziś będą burze … Pozdrawiam serdecznie !

 2. Karolina

  Mglisto, ale wciąż pięknie…

 3. Margo

  Tomku,poproszę zdjęcie nowego obiektu na plaży w Rewalu a la Słoneczny Patrol:):):) No to sobie WR zrobiło reklamę w TVN :)

 4. Piotrek

  Tomek,chyba obiektyw Ci zaparował .

 5. Janusz

  Witam .
  Niesamowicie wyglądają te zamglone plaże Niechorza . Doskonałe zdjęcia .
  Pozdrawiam .

 6. maciej

  Niesamowite ujęcia.Te mewy i osoby wyłaniające się z mgły,są jak zjawy z jakiegoś horroru.A co porabiały kutry RWL2i4 w Niechorzy?Czy to jakaś kurtuazyjna wizyta u sąsiednich braci rybaków??A może mgła spowodowała że musiały się desantować na plaży.:)
  Margo,o czym Ty piszesz??:):):)

 7. Margo

  Maciej,w wieczornych Faktach pokazywali plażę w Rewalu,na której stanął ciekawy obiekt;) a mianowicie budka dla ratowników rodem z Majami :). Ma ich być znacznie więcej,co miałoby przyciągnąć turystów.A czy tak się stanie,czas pokaże.

 8. Beata

  Witam wszystkich miłośników WR. Od kilku miesięcy podziwiam zdjęcia Tomka i jestem nimi zafascynowana. Niechorze we mgle jest cudowne. Nie można tego dostrzec przez kamerkę, dlatego te zdjęcia są cenne i mogą nacieszyć oko wielu osób :)Serdecznie pozdrawiam i czekam na następne…

 9. Piotrek

  Ja jestem zafascynowany widokami i karajobrazami pokazanymi na zdjeciach Tomka,a Tomkowi dziękuje za pozwala mi być z nimi na bierzaco.

 10. Tomasz - Admin

  Medyk, burzy nie było. Margo, obiekt stoi na plaży w Pogorzelicy – może w tygodniu tam zajadę. Janusz, krajobraz morski zmiennym jest – cieszy mnie to niezmiernie, bo choć Wybrzeże Rewalskie jest niewielkie, to wciąż odkrywam w nim coś nowego. Maciej, nie znam powodu postoju kutrów RWL w Niechorzu, ale przyczyną mogą być prace prowadzone na przystani rybackiej w Rewalu – choć kilka kutrów tam zostało. Twoja wersja też wydaje się być prawdopodobna.Beata, witam serdecznie i zapraszam do pozostawiania komentarzy :) Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do kolejnej fotorelacji!