Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Poniedziałek, 23 maja 2011 – Wieczór w Rewalu

W Gminie Rewal fala upałów. Po kolejnej burzliwej nocy, przyszedł kolejny gorący dzień. W ciągu dnia termometry wskazywały 23°C w cieniu. Widok kąpiących się w Bałtyku turystów już nikogo nie dziwi. Dziś kilka wieczornych zdjęć z rewalskiej plaży. Przy okazji wyjaśniam, iż statki które znalazły się na zdjęciach w Fotorelacji z dnia 20 maja, to pływający pod Duńską banderą firmy Rohde Nielsen A/S – holownik „Loke R” oraz holownik „Stefan” należący do Przedsiębiorstwa Robót Czerpalnych i Podwodnych z Gdańska. Na dzisiejszych zdjęciach oba statki pod Duńską banderą – pogłębiarka „Modi R” oraz holownik „Loke R”. Flota ta zajmuje się refulacją – poszerzaniem plaży w Rewalu i Trzęsaczu.

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Margo

  :):) No to panowie się ucieszą ;)Świetne zdjęcie:)

 2. Medyk

  Akurat jadłem ciastko przy porannej kawie i byłbym się zaksztusił i polał.. Hmm no coraz lepiej się robi szkoda tylko, że ta panienka nie pokazała się topless :) Może nastepnym razem miejmy panowie nadzieję. Ale i tak dla niej wielkie brawa no i dla naszego Tomka -wiadomo !

 3. Janusz

  Witam .
  Sam bym z chęcią założył kąpielówki i wskoczył do wody . Musi być ciepła bo jak widzę tej panience nic się nie skurczyło :):):)

 4. Medyk

  :) :)

 5. Karolina

  No ostatnie bije na głowę pozostałe!

 6. Krzysztof

  Wiosna w Rewalu i w niektórych głowach. Zastanawiam się tylko czy ta odważna dziewczyna w pół-toplesie, choć nie na tyle aby zdjąć okulary wystrojona jest w strój plażowy, czy tylko w bieliznę, na co wskazywałby kolor. A poza tym to niezwykle uroczo pokazane są tutaj kawiarenki, jak gdyby był już prawdziwy sezon.

 7. Tomasz - Admin

  Krzysztofie zapewniam, że Oliwi nie brakuje odwagi, a ma na sobie oczywiście strój kąpielowy – lada moment przecież lato :)