Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 19 lipca 2011 – Lato w Trzęsaczu

Na Wybrzeżu Rewalskim trwa letnia sielanka. Kolejny, słoneczny dzień rozpieszcza turystów. Temperatura powietrza w cieniu w południe sięgała 25°C, w słońcu przeszło 30°C, na niebie kilka białych obłoków. Stan morza 0°B, temperatura wody w Bałtyku – 21°C. Jeśli ktoś stroni od tłumów na plaży, których nie sposób uniknąć pełnią lata w nadmorskich kurortach, to warto wybrać zejście na plażę oddalone od centrum lub na skraju miejscowości. Często wystarczy przejść kilkaset metrów, aby wyłącznie do swojej dyspozycji mieć całkiem spory kawałek piachu. Można też wybrać nieco mniejszą miejscowość, jak Trzęsacz czy Pustkowo. Tam baza noclegowa nie jest jeszcze tak mocno rozwinięta, na plaży z pewnością nie ma tłumów, a do pobliskiego Rewala czy Pobierowa, gdzie można oddać się wirowi wakacyjnej rozrywki jest zaledwie 10-15min drogi spacerem. Na zdjęciach pełen słońca Trzęsacz!

Dodaj komentarz »

komentarze 3

  1. Medyk

    lato w pełni.. Jak zwykle super ujęcia piękny błękit nieba i morza !

  2. Margo

    Tomek,dziekuję za Trzęsacz :),niestety nawet lupa mi nie pomoże żeby dostrzec Nastkę :) Lubię właśnie takie klimaty jak na plaży w Trzęsaczu.

  3. SASO

    Moi drodzy dosłownie 6 godz.temu wróciłem z rodziną z Rewala było mega extra zaj….cie.Rok czekania i wreszcie wspaniale spędzone wakacje.Naprawdę nie wierzcie prognozom pogody bardzo rzadko się sprawdzają teraz popijam przywiezionego bosmana i wspominam wspaniałe chwile