Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 27 lipca 2011 – Lato w Trzęsaczu

Podczas gdy niemal cała Polska zapłakana w deszczu, na Wybrzeżu Rewalskim naród skąpany w Bałtyku. Temperatura powietrza sięga dziś 24°C w cieniu, temperatura morskiej wody wynosi 20°C, dość znaczne zachmurzenie. Stan morza 1-2°B. Dziś nie jest upalnie, ale dość ciepło na plażowanie i z pewnością o wiele lepiej niż w wielu regionach kraju. Wiatr sprzyja paralotniarzom, którzy na miejsce startów upodobali sobie wysoką wydmę w Trzęsaczu, oddaloną o 200m od słynnych ruin kościoła gotyckiego. Lekkie fale cieszą kąpiących się w morzu i szalejących na skuterach wodnych. Dla spędzających urlop aktywnie, brak pełnego Słońca nie jest straszny, dla leniuchów w Gminie Rewal także czeka sporo atrakcji. Zapraszamy na Wybrzeże Rewalskie!

Dodaj komentarz »

komentarze 3

 1. Szymon

  Klif w Trzęsaczu to niezwykłe miejsce, zdjęcia świetne jak zwykle.
  Wyglądają tak jakby były zrobione z paralotni. Pozdrawiam.

 2. Krzysztof

  Jak pięknie pokazany ten Trzęsacz, dla niektórych najpiękniejsze miejsce w Polsce, a może i w Europie. Uczta dla oczu. Przydałaby się jeszcze dla uszu, czyli jakiś film od czasu do czasu.

 3. SASO

  I znów wspomnienia wracają,jeszcze kilka dni temu byłem w Rewalu zdjęcia super i chodniczek,którym szliśmy do Trzęsacza na spacer, eh… wspomnienia…,