Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Niedziela, 31 lipca 2011 – Wakacje w Niechorzu

Pogoda jest sprawiedliwa. Po ostatnim tygodniu obfitych ulew w całym kraju, przyszedł czas na Wybrzeże Rewalskie. Od czwartku do soboty lało niemal nieustannie. Dopiero dzisiaj od rana zaczęło się przejaśniać niosąc nadzieję na słoneczne jutro. Do godz. 15:00 niemal cały czas było pochmurno, dopiero potem zaczęło wyglądać Słońce. Temperatura powietrza nie spadała poniżej 22°C w cieniu, temperatura wody w Bałtyku 18°C. Stan morza 1-2°B. Choć wszyscy latem pragniemy słońca, to kilka dni niepogody to jeszcze nic strasznego. Na niepogodę dobra jest ryba – wędzona, smażona, grillowana i ta pływająca w zupie rybnej! Kto w niepogodę chce dowiedzieć się czegoś więcej o rybach, powinien odwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Można też w taki dzień jak dziś do ryby zbliżyć się jeszcze bardziej, zaglądając do łodzi rybackiej pełnej świeżo złowionej flądry – na zdjęciu rybę prezentuje lokalny poeta, Pan Stanisław Sawkulicz. Niepogoda zdaje się nie mieć wpływu na nocne szaleństwo, któremu turyści oddają się w miejscowych lokalach. Po uśmiechniętych minach spotkanych na plaży – przyszłej panny młodej i jej koleżanek ze Szczecina widać, że aura sprzyjała szaleństwom panieńskiej nocy.

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Medyk

  Szkoda, że taka pogoda.. Ale za to mamy w Polsce najpiękniejsze kobiety na świecie co też Tomek uwiecznił nam na zdjęciach… :)

 2. Medyk

  Byłbym zapomniał – Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia „przyszłej pannie młodej” !

 3. Margo

  Przy takiej pogodzie rybka i piwo lepiej smakują ;)

  Ciekawe, czy za rok Panna Młoda będzie równie uśmiechnięta..;)))

 4. Przyszła Panna Młoda

  Dziękujemy Panie Tomku:)
  Pozdrawiamy

 5. maciej

  Pozostały tylko wspomnienia po przebytym urlopie.
  Teraz pozostaje mi tylko oglądać Tomku twoje fotorelacje.
  Dzięki :):):)
  Pozdrawiam:)

 6. Krzysztof

  Niezwykle piękne zdjęcia plaży w Niechorzu i urocze fotki wesołych dziewczyn dobrze wpływają na nasz nastrój. Szczególnie na nas, którzy jeszcze nie mieli czasu w tym roku tam pojechać. Jak to dobrze Tomku, że raczysz nas co jakiś czas swoimi wspaniałymi aktualnościami z WR.

 7. SASO

  A mnie się poprawia nastrój jak patrzę na budkę wędzarnie z rybkami co prawda tylko kilka jest z naszego Bałtyku ale są wspaniałe.Co roku kupuję kilka razy wędzoną rybkę do piwka i do czegoś mocniejszego ponieważ te rybki są świeże i rozpływają się w ustach jak masełko a najlepiej smakują z ogóreczkiem małosolnym i piwkiem SMACZNEGO !!!!!!!