Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Środa, 3 sierpnia 2011 – Sierpień w Gminie Rewal

Na plażach Gminy Rewal powiewają  flagi – biała dająca znak do kąpieli w morzu, błękitna – świadcząca o najwyższej klasie czystości Bałtyku, czystości i bezpieczeństwa naszych plaż! Dziś słonecznie, tylko przejściowe zachmurzenie. Temperatura powietrza 25°C w cieniu, temperatura wody w Bałtyku 19°C, stan morza 2-3°B. Na morzu fale, a na nich dzieci i dorośli bawią się doskonale. Ulice miasteczek prawie puste, bo niemal wszyscy od samego rana leżą na plaży i cieszą się piękną pogodą. Dopiero głód sprawi, że wypełnią się ulice, zapachnie smażoną rybą, szaszłykiem, golonką i poleje się chłodne piwo. Zapraszamy na gorące i słoneczne Wybrzeże Rewalskie! Na zdjęciach plaża w Pobierowie.

Dodaj komentarz »

komentarzy 7

 1. Margo

  Turyści łapią promienie garściami,bo znów nas straszą deszczami.Oby WR i inne regiony wybrzeża ominęły.:)

 2. maciej

  O matko!!!!!….Jaki ścisk, ogóra nie wciśniesz.

  Gośka…..przestań…..lany poniedziałek dopiero przed nami:):):)

 3. SASO

  Jeszcze 9 dni temu byłem w Rewalu łza się w oku kręci, Łza się w oku kręci, Łza się w oku kręci….,

 4. Margo

  Maciej,najpierw jednak będzie „lana sobota”;P:)Powinniśmy sie już do tego przyzwyczaić, że jak nadchodzi weekend, to pogoda robi nam psikusa.
  A patrząc na te tłumy na plaży,coraz bardziej zaczynam się przekonywać do takich perełek jak Trzęsach czy Pustkowo :), choć jak wiadomo,każdy kij ma dwa końce…:)

 5. Medyk

  A co mi tam deszcze… Mnie się podoba ta kobitka z fot. 9 :)

 6. Piotrek

  Tomek ,a czy Golonkowo Piwne istnieje jeszcze w Pobierowie ?Pamiętam to na Grunwaldzkiej pod takim duuuuzym korzeniem i humorystycznym koszem z kaskami dla chętnych którzy pod tym korzeniem chcieli spożywac przepyszne golonki.

 7. Tomasz - Admin

  Piotrek, Golonkowo oczywiście istnieje i cieszy się sporym powodzeniem wśród turystów. Nie wiem czy nadal są tam kaski, bo sam byłem tam tylko raz i to było dość dawno.