Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Wtorek, 16 sierpnia 2011 – Plaża w Pobierowie

W Gminie Rewal trwa lato! Miniony weekend był ciepły, ale mało słoneczny. Dziś za to Słońce wygląda zza chmur jakby śmielej, a na plaży jest wielu wypoczywających turystów. Temperatura powietrza w ciągu dnia sięgała 22°C w cieniu, temperatura wody w Bałtyku 19°C, stan morza 1-2°B, częściowe zachmurzenie. Na plaży w Pobierowie mnogość kolorów – odcieni skóry, parawanów i dmuchanych zabawek. Większość wypoczywających jest już tu przynajmniej kilka dni – niewiele wśród plażowiczów bladych twarzy. Niektórzy chowają się, szczelnie otaczając swój koc parawanami, spoglądają na innych przez wielkie przeciwsłoneczne okulary. Może to gwiazdy zawitały na plaże Gminy Rewal? Zdecydowanie lepiej jest nie być gwiazdą i leżeć sobie jawnie, brzuchem do góry, zamiast wyglądać zza parawanu – zaglądać za parawany! Pobierowska plaża pachnie dziś olejkiem do opalania, a w porze obiadowej pizzą i innymi smakołykami przyniesionymi z pobliskich restauracji. Zapraszamy na Wybrzeże Rewalskie!

Plaża w Pobierowie - Wtorek, 16 sierpnia 2011

Dodaj komentarz »

komentarzy 8

 1. Krzysztof

  Pięknie jak zwykle prezentuje się plaża w Pobierowie. Mnóstwo letnich kolorów. Parawany są taką specjalnością plaż bałtyckich, świadczącą o obecności wiatru, ale dającą również poczucie prywatności na niewielkim terenie plaży. To prawda, lato jeszcze trwa i tak będzie jeszcze ponad miesiąc, ale wakacje już mają się ku schyłkowi i trochę brakuje jednak pełnego słońca w tym roku.

 2. Margo

  Słyszałam, że Ci co wybrali urlop w drugiej połowie sierpnia, trafili w dziesiątkę.Pogoda ma dopisać do końca wakacji:)Zazdrość mnie ściska jak patrzę na tych ludzi beztrosko wylegujących sie na plazy… ;)

 3. Medyk

  Teraz może być tak, że lato będzie do końca września.. Ale fakt faktem najpiękniejsze jest nasze morze , plaże i wybrzeże tylko aby pogoda dopisała …

 4. Medyk

  o kurcze zapomniałem połechtać Tomka- Tomuś super fotki ale mało tych .. no wiesz.. :)

 5. Tomasz - Admin

  No Medyk! Żeby mi to ostatni raz z tym zapominalstwem ;)

 6. Piotrek

  Miałem przyjemnośc porozmawiac z turystami wracajacymi w niedziele z nad naszego morza 98 % rozmówców bluzgało na drogi i korki a w szczególności na miasto Wocławek .

 7. Tomasz - Admin

  Piotrek i tak nerwowo reagujący kierowcy to zmora polskich dróg. Jak ktoś się tak denerwuje, to chyba mało jeździ po polskich drogach. Mnie one niczym nie zaskakują. W niektórych miejscach są lepsze, w innych gorsze. Z jednego końca Polski na drugi przejeżdżam w ciągu jednego dnia – uważam, że to bardzo dobry czas. Drogi są coraz lepsze – kierowcy coraz gorsi. Jeśli coś przeklinam na polskich drogach, to tylko kierowców.

 8. Medyk

  drogi może nie są takie złe / pomijam dziury/ ale za duzo samochodów jak na te nasze wąskie polskie drózki. Ja z południa zawsze jeżdżę s 11 , powoli ale ma swój urok- piękne widoki szczególnie na pojezierzu Drawskim, okolice Czaplinka. Jadę nocą to mniej samochodów a super okolice przejeżdżam już rankiem :) Raz jeden TIR siedział mi na d..e z 4 m za mną a ja z dzieckiem. Żona mu pokazywała aby się oddalił /bo niech tak coś wyskoczy i trzeba by hamowac i co ? / wtedy kierowca TIRa „sprzedał” nam Facka …