Podziel sie
Download - Tapety na pulpit

Sobota, 27 sierpnia 2011 – Chmury nad Rewalem

Czasem Słońce, czasem chmury. Dziś mieli szczęści Ci, którzy na plażę wyszli wcześnie rano – słonecznie i bardzo ciepło było do godz.10:30. Potem przyszła mgła i chmury, temperatura nieco spadła i utrzymywała się w okolicy 22°C. Stan morza do południa 0-1°B, po południu 2-3°B. Temperatura wody w Bałtyku 19°C. Niebo było pochmurne przez resztę dnia, ale letnia aura minionych, upalnych dni nie opuściła wczasowiczów, którzy dzisiejszy dzień także spędzili na plaży i w morzu. Taki dzień to ulga dla tych, których Słońce nie oszczędziło w minione dni. Po niektórych zdecydowanie widać, że zbyt długo leżeli pod gołym niebem. To oni w dzisiejszym dniu dodawali kolorytu rewalskiej plaży – czerwienią i brązem opalonej skóry. W Gminie Rewal, mimo kończących się wakacji szkolnych nadal trwa lato! Zapraszamy do Rewala, Pobierowa, Niechorza, Pogorzelicy, Trzęsacza i Pustkowa.

Dodaj komentarz »

komentarze 3

 1. Szymon

  Mimo pochmurnego nieba ludzie doskonale się bawią,zdjęcia wspaniale oddają plażowy nastrój.Widać, że lato ciągle trwa, aż miło popatrzeć, też tam nie dawno byłem i też bawiłem się świetnie.
  Pozdrawiam.

 2. Asia G

  ale przynajmniej biała flaga była bo tydzień wcześniej dali czerwona i musiałam iść na niestrzeżona się kapać :P

 3. Pati

  Cała ekipa ex rewalskich ratowników była, kurcze, minęliśmy się:/ Przyjechałam do Rewala w sb wieczorem, nie wierze, że nie udało się nam spotkać. Pozdrowienia z Gryfic od „Torebki”:)